Skupinsko prostovoljstvo združuje različne prostovoljce

Prostovoljski projekt "Solidarity" je vključeval aktivnost skupinskega prostovoljstva, ki smo jo izvedli od sredine meseca maja do sredine julija. Združevala je 10 različnih prostovoljcev - 4 mednarodne prostovoljce z Bosne in Hercegovine, Srbije in Nemčije ter 6 prostovoljcev z manj priložnostmi iz Slovenije. Njihovo sodelovanje je prineslo mnoge pozitivne učinke ter zanimive aktivnosti, ki so jih izvedli v okviru Mednarodnege festivala Igraj se z mano ter v okviru programa Počitniškega varstva "Poletne igrarije". Z vami delimo vtise prostovoljke Maje z BiH in prostovoljke Lane iz Slovenije.

Majini vtisi

Lanini vtisi

Prijatelj Aleks također volonter za moj rođendan   Lana in Nastja

Projekt je sofinanciran s strani programa Evropska solidarnostna enota.