RAZLIČNOST NAS BOGATI - Planina nad Vrhniko

Prvo jesensko srečanje bomo izkoristili za krajši izlet. Z Društvom za kulturo inkluzije se bomo v nedeljo, 27. 9. 2020, pridružili inkluzivnemu pohodu, ki ga organizira odbor planinstva za invalide, pod okriljem Planinske zveze Slovenije. Pohod bo prilagojen gibalno oviranim (pot je dostopna z invalidskimi vozički, dolžina poti je približno 2 km v eno smer, cca. ura in pol hoje), zagotovljeni bodo tudi prostovoljci – spremljevalci ter licencirani planinski vodniki.

Image from iOS

ZBIRNO MESTO: Koča Planina nad Vrhniko (Stara Vrhnika 154, 1360 Stara Vrhnika) ob 8. 45. uri, s predvidenim zaključkom okrog 13. ure.

Več informacij in prijave na povezavi:

https://docs.google.com/forms/u/5/d/e/1FAIpQLSehCs2gik184gUkTXzcfzQxaCPiOlndkmLSfJZL01dNxLJZgg/viewform

 

Projekt Različnost nas bogati sofinancira Mestna občina Ljubljana.