Prostovoljci, vabljeni k sodelovanju!

Društvo za kulturo inkluzije išče prostovoljca_ko iz Slovenije v okviru programa Evropska solidarnostna enota, za projekt »Solidarity«.

Aktivnost dolgoročnega prostovoljstva bo trajala od predvidoma 15. 11. 2020 do 14. 11. 2021.

Prostovoljec_ka bo vključen_a v priprave in izvedbo projektov oz. programov Društva, kot so:
• Mednarodno festivalsko leto »Igraj se z mano« (Bodi športnik, Bodi umetnik, Mednarodni festival Igraj se z mano),
• Specialni telovaj (športna vadba za otroke s posebnimi potrebami),
• Počitniško varstvo (poletne in jesenske počitniške aktivnosti),
• Različnost nas bogati - Inkluzivni športni vikendi (aktivnosti za podporo družinam otrok s posebnimi potrebami),
• Družabništvo (individualno delo z otroki in mladostniki s posebnimi potrebami),
• Socialna vključenost (program za odrasle osebe s posebnimi potrebami s poudarkom na delovni okupaciji in psihosocialni podpori),
• druge projektne in promocijske aktivnosti društva.

The Dapper Dude Guide 2

S prostovoljcem_ko se sklene sporazum o prostovoljskem delu za čas trajanja aktivnosti projekta. Prostovoljcu_ki bodo finančno kriti stroški nastanitve, hrane in prevoza ter mesečna žepnina.

V projekt bomo sprejeli enega prostovoljca_ko, ki bo ustrezal opisanim pogojem.

POGOJI ZA PRIJAVO:
• starost med 21 in 29 let;
• interes do dela z otroki in mladostniki s posebnimi potrebami ter značilnim razvojem;
• osnovno poznavanje računalniških programov (Office), interneta in socialnih omrežij (FB, Instagram, Tik-Tok);
• časovna razpoložljivost za obdobje enega leta trajanja projekta.

ZAŽELJENE LASTNOSTI PROSTOVOLJCA_KE:
Čut za odgovornost, zanesljivost, fleksibilnost, pozitiven odnos do dela, odprtost za učenje, dobre socialne in komunikacijske spretnosti.

Za več informacij nas lahko kontaktirate preko e-pošte.
Prijave sprejemamo do 23. OKTOBRA 2020, preko e-pošte na naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

K vlogi priložite življenjepis, motivacijsko pismo in kontaktne podatke.