ODPOVED/PREKINITEV PROGRAMOV Društva za kulturo inkluzije

Obveščamo vas, da moramo zaradi razglašene epidemije na podlagi odloga vlade RS začasno prekiniti oz. odpovedati naše programe.

 

1. JESENSKO POČITNIŠKO VARSTVO

Izvedba jesenskega počitniškega varstva, ki smo ga načrtovali med 26. in 30. 10. 2020, je zaradi nastale situacije odpovedana. Vsem, ki ste prispevek že plačali, bomo povrnili denar. V kolikor potrebujete dodatne informacije, smo vam na voljo prek e-pošte ali na telefon 051-762-999.

 

2. SPECIALNI TELOVAJ in VADBA ZA VDC

Vadba Specialni telovaj in vadba za VDC je začasno prekinjena. Vsem priporočamo, da kljub trenutnim razmeram ostanete aktivni in če je le možno, preživite prosti čas nekje v naravi! O nadaljevanju z našimi programi vas bomo pravočasno obvestili.

 

Hvala za razumevanje in upamo, da se kmalu spet vidimo!