Sodelovanje na mednarodnem usposabljanju "Mental health in volunteering projects"

TCmental health objava 11.11.2020

Društvo za kulturo inkluzije v teh dneh sodeluje na mednarodnem usposabljanju Mental health in volunteering projects / Duševno zdravje mladih v prostovoljskih projektih, ki se odvija na spletu. Organizator je poljska nacionalna agencija za program Erasmus+ in sicer "Foundation for the Development of the Education System". Na neformalnem usposabljanju sodelujejo mladinski delavci, koordinatorji in mentorji prostovoljcev z različnih držav (Slovenija, Poljska, Litva, Madžarska, Velika Britanija, Francija, Gruzija ...) ter strokovnjaki-trenerji, ki se ukvarjajo s področjem duševnega zdravja in dela z mladimi. Spletne aktivnosti bodo potekale do 16. 11. 

Več informacij o samem usposabljanju je TUKAJ.