Predbožična ustvarjalna delavnica

bolšjak zoom

Včeraj smo v okviru projekta Bolš-Jak skupaj ustvarjali voščilnice in okraske na spletni delavnici. Na delavnici so se zabavali: Lina, Tina, Laura, Domen, Hana, Lara, Lana in Aleksandar, Katarina, Maja, Nina. Delavnico sta vodili Kaja in Sara.

Imeli smo se super. Malo smo se pogovarjali, ustvarjali in peli. Zaželeli smo si, da bi se kmalu srečali v živo in šli nazaj v šolo.

Vsem pa smo tudi zaželeli lep december in praznike. Da bi bili skupaj s svojo družino in da bi kaj dobrega pojedli.

Tukaj si še vedno lahko ogledaš našo delavnico in ustvariš svojo voščilnico ter jo pošlješ svojemu prijatelju ali pa na: Rakovniška 6, 1000 Ljubljana, za Karitas. Tako bodo tvojo voščilnico dobili starejši ljudje in se razveselili.

Projekt Bolš-Jak sofinancira Mestna občina Ljubljana, Urad za mladino.