Mednarodno obarvan 'Igraj se z mano'

Mednarodni festival "Igraj se z mano"

Festival 'Igraj se z mano', ki se bo v letu 2014 odvil že 8. leto zapored, bo tudi tokrat upravičil svojo mednarodno naravnanost;
tudi letos bomo namreč gostili večje število gostov iz tujine.

Med ostalimi nastopajočimi in izvajalci delavnic boste tako lahko srečali goste iz

Sklada Mitje Čuk iz zamejstva (Občine), iz Hrvaške se nam pridružujeta Center za rehabilitaciju Rijeka ter Centar za odgoj i obrazovanje Rijeka, iz Srbije se nam bodo pridružili partnerji iz Škole za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović Novi Sad, ponovno pa se nam bodo pridružili tudi gostje iz NVO Altruista Svjetlo iz Sarajeva. Poleg tega bo festival gostil tudi goste iz Češke, Avstrije, Norveške in Makedonije.

 

Da številnih evropskih prostovoljcev, ki bodo dnevno pomagali pri delavnicah in prispevali k še večji mednarodni obarvanosti, sploh ne omenjamo!

Pridružite se nam tudi vi, da bo še bolj pestro!