Udeležba na On arrival usposabljanju

Naša ESE prostovoljka Eva Pečnik se je med 14. in 18. decembrom udeležila On arrival usposabljanja, ki ga organizira Evropska solidarnostna enota

Vabljeni k branju njenih vtisov!

***

On-arrival training je zaradi epidemije za MOVIT prostovoljce potekal preko Zooma, a nam je kljub neosebnemu kontaktu uspelo ustvariti super vzdušje in nas povezalo na drugačen način. Delavnice in aktivnosti, ki smo jih opravili v sklopu treninga, so nam odprle nove ali pa pozabljene poti in nas napolnile z novo energijo in zagonom. Super je bilo spoznavati druge mlade s skupnimi, a različnimi cilji, z njimi ustvarjati, se smejati in preživljati čas za računalnikom. Vodji treninga pa sta nas super usmerjali, vodili in nudili podporo, ko je to bilo potrebno.

Super hvaležna sem za to izkušnjo, ki je še en dokaz, da nas nič ne ustavi, če imamo voljo.

Eva Pečnik foto