Pričetek izvajanja programa Socialna vključenost

V januarju 2021 smo pričeli z izvajanjem programa Socialna vključenost, ki je podprt s koncesijo Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti. Program se izvaja vsak delovni dan, vanj pa je vključenih 7 uporabnikov, z različnimi oblikami invalidnosti.

IMG 7316

Pod vodstvom strokovne (so)delavke se v programu izvajajo tako delovne, kot psihosocialne vsebine. V okviru delovnih vsebin uporabniki sortirajo, etiketirajo, sestavljajo in pakirajo različne artikle, za potrebe poslovnih partnerjev oz. kooperantskih podjetij, s katerimi sodelujemo. V okviru psihosocialnih vsebin pa trenutno potekajo spoznavne aktivnosti ter aktivnosti za povezovanje skupine, ki so na začetku programa še posebej pomembne.   

Vabljeni k spremljanju naših socialnih omrežij, kjer bomo redno objavljali aktivnosti in dogajanje v programu.