Inkluzivno (p)opoldansko varstvo

Naznanjamo čudovito novico! Društvo za kulturo inkluzije se je razširilo v nove prostore in dobili smo možnost za izvajanje novega programa.

S petkom, 5. 3. 2021, bomo tako začeli z izvajanjem programa Inkluzivno (p)opoldansko varstvo. Tako vam želimo omogočiti dostopno varstvo otrok (ne glede na njihove morebitne posebne potrebe), da lahko v tem času opravite razne obveznosti, greste po nakupih, itd.

Varstvo bomo izvajali na Šmartinski cesti 152R. Hala 5/2 poleg BTC Tržnice, natančneje Trgovski center Tangram (hala v kateri je Muller, vendar drugi vhod pri trgovini Asia Supermarket).

Vartsvo bo potekalo ob petkih med 16:00 in 19:00 uro ob sobotah med 10:00 in 13.00 uro.

Otrok potrebuje le bidon za vodo in copate.

Za rezervacijo termina se prosimo prijavite TUKAJ.

Dodatne informacije najdete TUKAJ, dosegljivi pa smo tudi na mail Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na telefonsko številko 068 161 287 (Katarina Fišer).