Vabilo prosotvoljcem za projekt Bodimo gledališče

Društvo za kulturo inkluzije vabi prosotovoljke_ce, da se nam pridružijo pri izvedbi zabavnih in ustvarjalnih aktivnosti z mladostniki z motnjo v duševnem razvoju. Socialna izolacija in šolanje preko spleta so velik izziv za vse, za mladostnike s posebnimi potrebami pa je ta preizkušnja še toliko večja. Če te zanima družabništvo, igra ali petje ali ples, ustvarjalnost in snemanje TikTokov, vse to v živo, se nam pridruži!

Druženja bodo potekala pod vodstvom izkušenih mentoric v manjših skupinah ali pa 1 na 1 po 1 uro na teden med 19. aprilom in 10. junijem. Dobivale_i se bomo na prostem in ob upoštevanju ukrepov ter priporočil NIJZ.

Za sodelovanje v projektu izpolnite spletno prijavnico https://forms.gle/PF9mLPrKhLNMRhH78 do 15. 4. 2021

Za več informacij nam pišite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Projekt Bodimo gledališče sofinancira Mestna občina Ljubljana

BODIMO GLEDALIE