Obisk Zlatka na pripravah na Levstikovem trgu

Priprave na koncerte z akademijo Berklee v večernem programu 9. Mednarodnega festivala "Igraj se z mano" so v polnem teku. Kongresni trg v Ljubljani bo od 26. do 29. maja zacvetel v inkluzivni glasbeni pravljici. Tudi otroci s Centra Janeza Levca Ljubljana se že intenzivno pripravljajo na svoj nastop, ko bodo nastopili skupaj s priznanimi glasbeniki. Včeraj jih je med pripravami obiskal raper in naš ambasador Zlatko, ki se je pomešal med otroke in v skupino vnesel veliko veselja, navdušenja in dobre volje. Skupaj so zapeli, se iskrivo pogovarjali in uživali v dobri družbi.

Otroci bodo inkluzivno glasbeno predstavo pripravili v sredo, 27. 5. 2015, skupaj z vrhunskimi glasbeniki z akademije Berklee. Na odru se jim bodo pridružili še Jana Šušteršič, Alja Krušič, otroci iz Glasbene šole Muzikaviva in Glasbene šole DO RE Mi ter Marko Bašica, ŠOSO M. Petrović iz Srbije.

Da je bilo vzdušje na vajah res fantastično, si lahko ogledate na posnetku na naši facebook strani.

Celoten program večernih koncertov pa je na ogled tukaj.

Utrinki Zlatkovega obiska.