V Mariboru se igramo

9. Mednarodni festival »Igraj se z mano« danes odpira svoja vrata v Mariboru. Dogajanje bo ob 9. zaživelo na Trgu Svobode in bo trajalo vse do 13. ure. Na glavnem odru, ki bo postavljen v samo središče dogajanja, bo svoje nastope predstavilo veliko število vrtčevskih in šolskih otrok, mladostnikov … Pevski in plesni nastopi, gledališke, lutkovne predstave bodo tekom celega dopoldneva razveseljevali vse obiskovalce festivala.

 

Program nastopov si lahko ogledate tukaj.

Pod odrom pa bodo obiskovalci svoje spretnosti preizkušali v več kot tridesetih kreativnih delavnicah, na katerih bodo izdelovali modne dodatke, nakit, izdelke iz papirja, blaga in stekla, se udejstvovali v športnih aktivnostih in v duhu inkluzije zabavali!

Dež nas ne bo oviral, saj se bomo pred njim skrili pod šotore. Z veliko dobre volje in igranjem bomo ustvarili nepozaben inkluzivni dogodek.

Prve utrinke iz Maribora si lahko ogledate tukaj.