Vaje za koncert tudi na enoti OVI Jarše

V sredo, 27. maja bo prav posebej pomemben večer tudi za otroke iz Centra Janeza Levca Ljubljana. Tudi za njih bodo prišli v Ljubljano koncertirat vrhunski glasbeniki iz akademije Berklee. Spremljali jih bodo na velikem odru Kongresnega trga v okviru 9. Mednarodnega festivala Igraj se z mano. Kako se na svoj del koncerta pripravljajo otroci v enoti OVI Jarše, si lahko ogledate na video posnetku , nekaj utrinkov iz vaj lahko ujamete tudi iz fotografij.

Otroci iz več enot Centra Janeza Levca si bodo v sredo na mednarodnem festivalu oder delili z Aljo Krušič, Jano Šušteršič, Markom Bašico (ŠOSO M. Petrović, Srbija) ter glasbenima šolama DO RE MI in Muzikaviva.

 

Večerni koncert v sredo se začne ob 20:00. VSTOP JE PROST.

Program večernih koncertov z Berklee glasbeniki od torka, 26.5. do petka, 29.5.2015.