V torek začetek festivala

Torek se že naglo približuje. Festival bo tudi letos raznoliko deloval v dveh inkluzivnih programskih sklopih na Kongresnem trgu v Ljubljani: dnevnem programu (9:00 do13:00) in večernem vrhunskem koncertnem programu (vsak večer od 20:00 naprej). Raznolikost, ki dela usklajeno in katere vsak delček najde svoje mesto v povezovanju, je fenomen Mednarodnega festivala Igraj se z mano. Vabimo vas, da ga z nami sestavljate tudi vi!

Podnevi se boste lahko 4 dni aktivirali v delavnicah, animacijah, športu, ogromno bo nastopov... ob večerih pa bo čas za koncerte. Kako bodo bodo od torka, 26.5. do petka, 29.5. vsak večer ustvarjali izvrstni jazzerji, plesalci swinga, latino plesalci, plesalci na vozičkih, Alja Krušič, Jana Šušteršič, Fanika Križaj, Victor Mendoza in seveda raper ZLATKO, si oglejte naslednji teden na Kongresnem trgu. S svojo energijo bodo večerni mozaik raznolikosti napolnili tudi otroci. Manjkali ne bodo niti big bandi, pridružil se bo tudi Pihalni orkester Litostroj. Stična točka vseh pa bo Berklee band, ki ga sestavljajo vrhunski glasbeniki iz akademije Berklee College of Music – Valencia Campus, ki bo na odru spremljal vse glasbenike vse 4 večere festivala.

VSTOP PROST.

Več o dnevnem programu in programu večernih koncertov na tej povezavi.