Otvoritev Mednarodnega festivala "Igraj se z mano" v Ljubljani

9. Mednarodni festival Igraj se z mano se je začel! Ob 10.00 uri je oder zavzela Jana Šušteršič, učenci Centra Janeza Levca in bend Berklee, ki so tako navdušili, da se je pod odrom na »polno« zaplesalo. Po spektakularnem uvodu je vse obiskovalce pozdravil ravnatelj Centra Janeza Levca Ljubljana g. Matej Rovšek. Uradno pa je festival otvoril župan Mestne občine Ljubljana g. Zoran Janković, ki je festivalu podal dobro popotnico in lepo vreme.

Ambasadorja Igraj se z mano raper ZLATKO in animator GOGI ustvarjata vzdušje, ki kar vabi k povezovanju. Nastopajoči blestijo na velikem Janezovem odru in gledališkem Aničinem odru, delavnice in animacije so aktivirale celo zadržane udeležence, med katere se je inkluziralo tudi veliko turistov. Med približno 60-imi delavnicami se lahko preizkusite tudi na plezalni steni, vodnimi igrami, nad gasilsko simulacijo so navdušene vse generacije, kako se naučiti znakovnega jezika zanima veliko udeležencev … dogaja se zelo intenzivno. Prve utrinke si oglejte v galeriji.

Kaj vas čaka v dnevnem programu od danes do petka in kaj v programu večernih koncertov, si prebeite v programu.

Prve vtise s festivala si oglejte tukaj.