Jesneske počitniške igrarije, 26.-30. 10. 2020

Program jesenskega počitniškega varstva se bo izvajal 26. – 30. 10. 2020 (pet delovnih dni).
Vanj se lahko vključijo vsi otroci od 1. do 5. razreda, ki obiskujejo šole na območju MOL in imajo stalno prebivališče v MOL ter otroci s posebnimi potrebami do 18. leta starosti.

Prijava je možna preko SPLETNEGA OBRAZCA. Prijave zbiramo do zapolnitve prostih mest. O sprejemu v program boste obveščeni preko e-pošte. Prejeli boste tudi napotke glede plačila – s plačilom bo vaša prijava v program dokončno potrjena.

Počitniško varstvo subvencionira MOL, cena varstva je 6 eur na dan na otroka, torej 30 eur za čas jesenskih počitnic. Otroci so lahko v program vključeni med 7.30 in 16.30, lokacija izvajanja pa je na OŠ Trnovo (Karunova 14a, Ljubljana).

KOLAZ Poletno pocitnisko varstvo 2020

Za več informacij smo na voljo na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na telefonski številki 051-762-999 (Andreja Srpčič).

Program počitniškega varstva je sofinanciran s strani MOL.